MÖBLER / Bord / Salongsbord 11554014
nr 1155 4014
Salongsbord
nyrokoko, längd: 73 cm, djup: 48 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:21:21
200 kr
350 kr